سال 2013 هم دارد تمام می شود..

این پست حاوی یک عالمه غر زدن می باشد. لطفا نخوانید!!!

سال 2013 هم دارد تمام می شود، با همه خوبی ها و بدی هایش... ولی نمیدانم چرا برای من بدی هایش خیلی پر رنگ تر از خوبی هایش بوده! از جراحی پسرم شروع شد و به بیماری مادر همسرم رسید (که خدا را شکر هر دوشان به خیر گذشت ولی کلی استرس و نگرانی به ما تحمیل کرد) و بعد هم بیماری پدرم از اردیبهشت شروع شد و در حال حاضر اوضاع خوب که نیست هر روز بدتر هم می شود!! اصلا نمی دانم چرا این سال 2013 این همه بد بیاری داشت برای ما!! الان هم عمه ام به دلایل نامعلوم (!) در بیمارستان بستری است و گویا خونریزی داخلی دارد و تشخیص اولیه شان آپاندیس بوده ولی از جراحی سر باز می زنند!! این عمع ام هم مجرد است و سن زیادی ندارد ولی نمیدانم چرا مدام بلا سرش می آید! از تصادف گرفته تا شکستن دست و پا و حتی دنده ها!!

همسرم هم یک هفته است که رفته مسافرت و به مناسبت آلودگی هوا هم مهدکودکها را تعطیل کرده اند و من مانده ام با این همه دلتنگی نبود همسر و ناراحتی بابت وضعیت بد پدرم و وضعیت نامعلوم عمه ام ... علیرضا هم وسط این همه گرفتاری گلودرد داشت و بداخلاق شده بود و غذا نمی خورد و مدام از من می خواست بغلش کنم...

در سالی که گذشت نه درس خواندم و نه مقاله ای دادم و نه وضعیت شغلی ام بهتر شد (به لطف مدیر چدید که حتی از دادن درخواست ارتقای من هم سر باز زد و حق ام را پایمال کرد) و حتی هم اتاقی ام در محل کار هم عوض شد و یک خانم فوق العاده بی انضباط و اعصاب خرد کن که هیچ کس حاضر نیست هم اتاقش شود را گذاشتند ور دل من!!! یعنی از این بدتر هم میشد؟؟ نمیدانم شاید هم ممکن بود از این بدتر هم بشود و باید خدا را شکر کنم که وضعیت هنوز غیر قابل تحمل نشده!

از خودم خسته شدم! احساس میکنم دارم درجا میزنم. از وضعیت شغلی ام راضی نیستم ولی توان تغییرش را هم ندارم فعلا. بابت پدرم هم خیییلی نگران ام و استرس دارم ولی هیچ کاری از دستم بر نمیاد جز دعا کردن. چندتا کار دندان پزشکی و چشم پزشکی و موارد دیگر هم دارم که بیشتر از یک سال از موعد انجامشان گذشته ولی هنوز نتوانسته ام انجام دهم!

آرزو میکنم سال جدید میلادی برای همه سرشار از سلامتی و سلامتی و سلامتی باشد و بعدا شادی و موفقیت!

 

/ 1 نظر / 2 بازدید
سارا

خوب عزیزم تموم این چیزهایی که گفتی آدمو واقعا اذیت میکنه ولی خوب از دست تو خارجه و نمیشه کاریش کرد غم و غصه هم کاری نیمنه برای آدم هرچند سختههههههههه ولی سعی کن خودتو اذیت نکنی، فکرای بد نکن و به آیندت امیدوار باش انشااله این سال جدید تلافی این بدی های سال 2013 رو برات بکنه و پر از سلامت و موفقیت و شادی باشه برات[قلب]