من اومدم!

دیشب بالاخره دل به دریا زدم و فایل متن پایان نامه ام رو برای استاد راهنمام فرستادم! لبخند هورا دیگه خسته شده بودم، خیلی به چیزای الکی داشتم گیر می دادم.

الان احساس بیکاری می کنم!! خیلی وقت بود درگیر تایپ کردن بودم، پدرم در اومد! حدود صد تا فرمول تایپ کردم!! اوه امیدوارم استادم خیلی معطلم نکنه و زود پایان نامه رو بخونه.... البته با توجه به اخلاق استادم میدونم که چند بار بهم بر میگردونه که اصلاحاتی رو انجام بدم.

تو این پایان نامه نه از استاد راهنمام مشاوره گرفتم نه استاد مشاورم!! خدا تو جلسه دفاع بهم رحم کنه استرس هر دوشون از دستم شاکی اند! به جای دو تا استاد باید به چهارتا استاد جواب پس بدم! نگران

تو شرکت هم خانوم الف که با من هم اتاقه بالاخره بعد از مرخصی طولانی، اومد. با آقای الف هم که تو اتاق ماست میشیم سه نفر. از هیچ کدومشون خوشم نمیاد! مدام با هم درگیری دارند، پشت سر هم حرف می زنند.... رئیسم دیروز یواشکی بهم گفت که این دو نفر با همه دعوا دارند! و بهتره که با هیچ کدومشون رابطه دوستانه نداشته باشم! خلاصه من بدجوری وسط این دو نفر گیر افتادم!! هر کدومشون هم میخوان با من مهربون باشن!!!

چشمام داره میسوزه از کم خوابی!!! خنده

/ 9 نظر / 6 بازدید
تارا

خب من مشکل تو رو فقط با استاد مشاورم داشتم . رابطه ام با راهنما خوب بود. ولی خوشبختانه همه چیز به خیر گذشت.نگران نباش[چشمک] از شما دعوت میکنم تا در نظرسنجی وبلاگم شرکت کنی.منتظرم.[گل]

مامان ممل

سلام بیا به آدرسی که گذاشتم! برات آرزوی موفقیت می کنم! فرایند نوشتن و دفاع تز سخته ولی می گذره!

الهام

تبري.......ک عوضش من مثل.... دارم چاق و چله میشم برات[چشمک]

نازنین

سلام. موفق باشی با پایان نامه ات. منم از همکارام بدم میااااااااااااااااااااااااااااد. میای لینک شیم؟

نازنین

منم لینکت کردم عزیزممممممممم[گل]

تارا

حورا جان شما مجردی یا متاهل؟ آخه سوال مربوط به هر دو گروه رو جواب دادی!

فاطمه.ک.آ

سلام و خسته نباشی! امیدوارم همه چی به راحتی پیش بره! شاد باشی[گل]

تارا

نگفتی مجردی یا متاهل من هم نظرتو به عنوان متاهل منتشر کردم. راستی نتیجه بحث رو نوشتم.[لبخند]

آسمونی

به به... تبریک... ایشالله زودتر دفاع می کنی راحت تر هم می شی!