یازده روز در شرکت نبودم و به همین دلیل دسترسی ام به اینترنت کم بود!

چند روزی درگیر سه تا دوره آموزشی بودم، البته دو تاشون با اون یکی تداخل داشتند! که در نهایت یکی شون رو شرکت نکردم و الان پشیمونم که چرا به جای اون یکی دیگه رو نپیچوندم!!

خلاصه درگیر کلاسها بودم که رئیسم بهم زنگ زد و گفت بالاخره مدیر پس از ماه ها تلاش من برای جابجایی، با جابجا شدن من از اتاقی که توش بودم موافقت کرده!!! با خوشحالی رفتم شرکت و وسایلم رو جمع و جور کردم که در نبود من جابجا بشه...

امروز روز اول من در اتاق جدید بود. اما هنوز هیچی نشده و روی آرامش را ندیده شوک جدیدی بهم وارد شد! یکی دو ساعت پیش، پس از راه اندازی کامپیوتر و اتصال شبکه کارتابل را پس از چندین روز باز کردم و نامه ای مبنی بر جابجایی مجدد دیدم!!! تا چند روز دیگه چیدمان اتاقها باز عوض میشه! البته خدا رو شکر بر خلاف برداشت اولیه ام از متن نامه، کار و رئیسم عوض نمیشه.

رئیس مستقیم من اول اردیبهشت بازنشسته میشه. دفتری که توش کار میکنم سه تا گروه داره که روسای یکی از دو گروه دیگه مدتهاست که داره سعی میکنه مدیر دفتر رو برای انتقال من به گروه خودش متقاعد کنه. امیدوارم هیچ وقت موفق نشه!!! تو گروه خودم دستم خیلی بازتره، در ضمن کار فعلی ام خیلی ضرب العجل نداره و از لحاظ شرکت در دوره های آموزشی و گرفتن مرخصی مشکل خاصی ندارم. اما گروه مذکور کارشون زمان بندی خاصی داره و حتی در روزهای تعطیل هم از منزل و یا شرکت درگیر کار هستند!

خلاصه بین گروه ها سر من دعواست!! دعا کنید جابجا نشوم!!

/ 4 نظر / 25 بازدید
الهام

همیشه به کلاس... حالا هی بگو محل کارم خوب نیست فسیل میشم!!!! آخه جایی که روز تعطیل و غیرتعطیل و ماموریتی باشه کارش تو رو برای چی میخوان. برو صحبت کن بگو من نمی تونم!خودت منصرفشون کن[چشمک]

غزال - روز شمار

انشالله اونی میشه که به صلاحت هست [بغل]

الهام

فعلا کارتو بکن و نگران نباش یه وقتی دیدی زمانی اونا تونستن این کار را بکنن که تو رفته بودی مرخصی چند ماهه![چشمک]][خنده]