سلام!

سومین تجربه آندوسکوپی را پشت سر گذاشتم! و باز هم مثل دفعه های قبل مورد خاصی نبود. دارم به این نتیجه میرسم که این روشهای تشخیصی به درد پول درآوردن پزشکان میخورد!! باز هم خدا را شکر که مشکلی دیده نشد. اما آیا لازم است بیمار این همه درد بکشد؟ با اینکه پزشکم حاذق و خوش اخلاق است ولی حرصم را در آورد!!! از این ناراحت هستم که چرا دستور آندوسکوپی داد! جالب است که پزشکان وقتی به هیچ نتیجه ای نمیرسند میگویند عصبی است! یا حتی بدتر! افسرده هستی!!!!!!! یکی نیست بگوید که وقتی بیمار کلی درد کشیده و هنوز چند دقیقه بیشتر از آندوسکوپی نگذشته انتظار دارید وقتی در مورد سن فوت پدرم سوال می فرمایید با لبخند جواب بدهم؟؟

خلاصه اینکه آزمایشهای گوناگون و آندوسکوپی مورد خاصی را نشان نداد و همه چیز طبیعی بود. به نظرم بهتر است از روش های طب سنتی استفاده کنم. در واقع در یکی دو هفته اخیر توصیه های مذکور را در حد ملایم (!!) رعایت کرده ام و کمی جواب گرفته ام! یعنی اوضاع معده ام بهتر شده است و امروز و دو روز قبل را روزه هم گرفته ام! البته طبع ام و مشکل ام را حدس زده ام و هنوز مراجعه حضوری نداشته ام. برای یک ماه دیگر وقت گرفته ام که انشاالله مشکلم بعد از 6-7 سال حل شود! :) اصلا دیگر دلم نمیخواهد پیش متخصصین داخلی بروم! یک بار هم طب سنتی را امتحان کنم ببینم چه میشود! با توجه به مطالعاتی که داشته ام به نظرم جالب می آید.

اندر احوالات ماه رمضانی ما هم همین بس که دچار کمبود خواب شده ایم! 12.5-1 شب میخوابیم و 3.5 تا 4.5 هم بیداریم و دوباره میخوابیم تا حدود 7.5. در نتیجه هم هر روز تاخیر میخورم (حدود 9 میرسم شرکت) و هم خوابالو هستم! :))

من را از دعای سحر و افطار خود فراموش نکنید پلیز!